آیا “اقلام سبز” ارزش خانه را افزایش می دهد؟

من اغلب مقالاتی را می خوانم مبنی بر اینکه صفحات خورشیدی یا “وسایل سبز” ارزش خانه شما را افزایش می دهد. در مورد آسیاب های بادی و شکل های دیگر ایده های “سبز” چه می توان گفت. در اینجا برداشت من از این نوع موارد مانند دیوارهای عایق بندی شده ، آسیاب های بادی ، صفحات خورشیدی و هر چیز دیگری که “سبز” در نظر گرفته شود وجود دارد.

هیچ چیز و منظور من این است که هیچ چیز ارزش خانه  طراحی دیوار سبز  را افزایش نمی دهد مگر اینکه بازار تمایل به پرداخت هزینه آن داشته باشد.

می بینید ، همه این مطالعات که نشان می دهد صفحات خورشیدی یا آسیاب های بادی 3٪ یا 5٪ ارزش خانه شما را افزایش می دهند ، از برخی از کتاب های درسی یا مطالعه ای در برخی دیگر از کشور گرفته شده است. املاک و مستغلات محلی هستند و قابل جابجایی نیستند و در معاملات املاک و مستغلات قطعات متحرک زیادی وجود دارد که در تعیین ارزش بسیار مهمتر از خانه های “سبز” است.

ارزیاب باید مهمترین داده ها را برای تعیین ارزش بازار بررسی کند و آنها باید بتوانند خانه هایی با موارد مشابه برای مقایسه پیدا کنند. تا زمانی که سیستم MLS به ترتیب مواردی را برای چنین پیشرفت هایی ارائه دهد و خانه های کافی برای استفاده در خانه های مشابه در بازار وجود نداشته باشد ، “خانه های سبز” هرگز ارزش زیادی نخواهند داشت.

در اینجا مسئله استفاده از این نوع مواد یا هر نوع کالای “سبز” برای ساخت خانه شما وجود دارد. اولاً ، بازار کافی این نوع روشهای ساخت تخصصی قابل قبول نیست. نصب آنها معمولاً هزینه بیشتری برای شما خواهد داشت. وقتی یک ارزیاب به دنبال فروش واقعی قابل مقایسه برای پشتیبانی از این پیشرفت ها است ، به دلیل کمبود زیاد داده ، داده های کافی در بازار برای حمایت از افزایش قیمت یا تعدیل وجود نخواهد داشت.

دلیل واقعی نصب اقلام “سبز” در خانه ، صرفه جویی در مصرف انرژی در طولانی مدت است و نه افزایش ارزش منزل.

وقتی یک ارزیاب تمام فروش های قابل مقایسه در منطقه را بررسی می کند ، فرض کنید آنها 15 خانه مشابه را در منطقه شما پیدا می کنند. و وقتی منظورم مشابه است ، این مربوط به مکان ، اندازه زمین ، متراژ مربع ، تعداد اتاق خواب سایر امکانات مهم است که Appraiser و Realtors می توانند مطالعه کنند. با خوش شانسی ، یکی از Realtors در مورد دیوارهای ICF یا صفحات خورشیدی صحبت می کند و شما می توانید این خانه را در منطقه جستجو و پیدا کنید. شانس اینکه خانه نوعی متر مربع ، طرح و اندازه زیاد مشابه ارائه دهد چیست؟ اجازه دهید در جواب کمکتان کنم ، باریک به هیچ کدام.

بنابراین ، در اینجا چند راه حل برای این مشکل آورده شده است

یک توسعه کامل از خانه های “سبز” ایجاد کنید و اطمینان حاصل کنید که به اندازه کافی بزرگتر است تا واقعاً در جامعه تأثیر بگذارد. منظور من از “سبز” ، دیوارهای ICF ، صفحات خورشیدی در تمام سقف ها ، توربین های بادی در کل مراحل ساخت و ساز و در حیاط همه ، خانه هایی است که با پنجره های صحیح برای جمع آوری منفعل و فعال انرژی ساخته شده است. این به شما این امکان را می دهد که معاملات ملکی و ارزیاب ها از این نوع تحولات به خانه ها نگاه کنند و واقعاً تعیین کنند که آیا ارزش آنها افزایش می یابد یا تأثیر واقعی وجود دارد و آیا بازار هزینه های این پیشرفت ها را پرداخت می کند.